Collection: Autumn Fragrance Collection

14 products
  • 9” Natural Dough Bowl Candle
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 9” White Dough Bowl Candle
    Regular price
    $37.00
    Sale price
    $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Chai + Sweet Cream 16oz. Candle
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Chai + Sweet Cream 8oz. Candle
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Chai + Sweet Cream Wax Melts
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Honey + Applewood 16oz. Candle
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Honey + Applewood 8oz. Candle
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Honey + Applewood Wax Melts
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice Machiatto 16oz. Candle
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice Machiatto 8oz. Candle
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice Machiatto Wax Melts
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Currant + Fir Needle 16oz. Candle
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Currant + Fir Needle 8oz. Candle
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Currant + Fir Needle Wax Melts
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out